Версія для слабозорих

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Open menu

Меню

Open menu

Посилання

 

gerb12

header logo

ukc

 

НАШ QR-кодqrcode

Вхід на сайт

Садове методичне об'єднання вихователів!
У нашому закладі 25 листопада 2021 року відбулося садове методичне об'єднання вихователів на тему: "Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті".
План роботи
1. Інноваційні технології в ЗДО (вихователь Утрата Г.К.)
2. Використання інноваційної технології "Лепбук" в роботі з дітьми дошкільного віку (вихователь-методист Давидович С.В.)
3. Практична частина: презентація лепбуку з ОБЖДмо1мо2

Hаppy Гав для Сірка!

Наш заклад з 4 по 22 жовтня 2021 року долучився до Всеукраїнської благодійної акції "Happy Гав для Сірка". Увесь корм та крупи, які були зібрані будуть передані для місцевого притулку для тварин.11

21 вересня в усіх куточках світу відзначають Міжнародний день миру. Наші дошкільнята теж долучилися до відзначення цього свята.день миру1день миру 3день миру 4

Візуальне оформлення дитячого садка - потрібне чи ні? Як оформити дитячий простір? Якими матеріалами? Чи доцільно використовувати цифри та літери, якщо діти їх ще не розуміють? Перш за все, якісне візуальне оформлення у дитячому садку допомагає дітям сформувати розуміння того, що є цінним та важливим у середовищі, в якому вони перебувають. Тут йдеться і про цінності, які транслює дитячий садок, і про правила, яких дотримуються в групі.

https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/2021/28.10/grupiabochomuvizualnimaterialivazhlivi.pdf

Copyright © 2022 ОЗ "Шпанівський ліцей" Rights Reserved.