Версія для слабозорих

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Open menu

Меню

Open menu

Посилання

 

gerb12

header logo

ukc

 

НАШ QR-кодqrcode

Вхід на сайт

Ви коли-небудь намагалися переконати свою трирічну дочку, що не можна п'ять днів поспіль ходити у дитячий садок у костюмі принцеси? Або, може, ви відчували сором, коли дитина влаштовує істерику в супермаркеті? З такими ситуаціями стикаються багато батьків у перші роки життя дитини. І виховання дитини у такий період – непросте завдання.1 3 i

2–4 роки життя дитини – непростий час для батьків. Саме у цьому віці діти стають більш самостійними і починають проявляти себе як особистість. Проте здатність спілкуватися з оточуючими та міркувати у них поки що обмежена.

Детальніше:Сім секретів виховання дітей ясельного віку

 

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи немає у вашої дитини роздвоєння особистості? У дитячому садку дитина може прибирати за собою іграшки, самостійно взуватися і сідати на горщик. Разом з тим вдома вона завжди починає хникати, коли ви просите її прибрати речі, вимагає, щоб ви йшли з нею в туалет і годували з ложечки.1 three focused children are playing on the f45 i

Причина такої поведінки проста: дитина перевіряє ваші кордони. Вона вірить, що ви будете любити її, незважаючи ні на що. І це правда. Однак це не означає, що ви не можете використовувати стратегії вихователів, щоб дитина вела себе добре вдома.

У статті ми розглянемо поради вихователів дитячих садків. Читайте і беріть на замітку.

Детальніше:20 порад батькам від вихователів дитсадків

В зв’язку із збільшенням кількості автомобілів на дорогах та зростанням інтенсивності вуличного руху необхідно в закладі дошкільної освіти передбачити комплекс самих різноманітних заходів з формування у дітей навичок правильної поведінки на вулиці. Знайомити з цими правилами, дотримання яких стане обов’язковим законом для кожного, необхідно починати з раннього віку, оскільки знання, одержанні в дитинстві, найбільш міцні, а правила засвоєні в ці роки, в майбутньому стають нормою поведінки, а їх дотримання – потребою людини.

     Батьки повинні самі суворо дотримуватися правил дорожнього руху, подаючи цим самим добрий приклад своїм дітям. Тільки в тісному зв’язку з сім’єю ЗДО може виховати міцні навички культурної поведінки дітей на вулиці. Тільки тоді звичка правильно ходити по вулиці стане нормою поведінки для дітей.

 

Детальніше:"Дисципліна дорослих на вулиці - запорука безпеки дитини" 

З приходом холодів весь процес життєдіяльності начебто сповільнюється: важче вставати вранці, у вихідні хочеться поніжитися в ліжку, немає бажання йти на тренування, хочеться побути вдома.

Так ми реагуємо на зміну погоду. Ще гостріше реагують на це наші діти. І ви, напевно не раз помічали, як разом з погодою за вікном псується і настрій малюка: він стає примхливим, плаксивим, погано їсть, з'являються проблеми зі здоров'ям, такі як нежить, кашель і додатково до всього неспокійний сон.

Все це можна пояснити впливом таких атмосферних факторів, як тиск, вологість і температура. Дитячий організм ще досить слабкий, імунітет його тільки починає набирати силу, і тому у них менше можливості пристосовуватися до зміни погодних факторів.

Детальніше:Здоров’я дитини – багатство країни (КОНСУЛЬТАЦІЯ)

Пандемія COVID-19 і пов'язані з нею локдауни, закриття шкіл та дитячих садочків і віддалена робота змінили життя людей. Багатьом родинам через це довелося проводити весь час удома і разом переживати стресову ситуацію невизначеності. За цей час багато дітей звикли, що батьки чи опікуни поруч у будь-який час доби. Малята вже й не пам'ятають, що колись було інакше.

Тому коли дітей приводять до дитячого садка чи школи, зазвичай вони починають проявляти тривогу розлуки. Найчастіше це явище спостерігається в дітей від 6 місяців до 3 років. Щоб допомогти дитині вперше або знову звикнути до закладу освіти, слід дотримуватися корисних порад від ЮНІСЕФ

https://www.unicef.org/ukraine/stories/support-child-covid-reopening?fbclid=IwAR32zv7NtobTgyUOS2Jt0r9XnTcLOPHQBd38wMDDj4jj6_aojv5e0agPyyU

Для повноцінного і всебічного розвитку особистості дитині необхідно вміти спілкуватися з однолітками і з дорослими. Дитині легше навчитися спілкуванню, якщо відносини в сім'ї склалися довірливі і відкриті. Коли дитина навчиться спілкуванню з батьками, йому легше буде спілкуватися з оточуючими людьми.

Для формування вміння спілкування батькам необхідно прийняти свою дитину повністю, з усіма його слухняністю і примхами, і не забувати говорити йому про те, як ви його любите. З дитиною завжди потрібно говорити на рівних, тоді він буде прагнути до спілкування.

Детальніше:ВЧИМО ДІТЕЙ СПІЛКУВАТИСЬ (консультація для батьків)

Девіантна поведінка – термін, який не присутній у повсякденному вжитку, але явище, яке присутнє у повсякденному житті кожного. Девіантна поведінка – це поведінка, яка відхиляється від прийнятих у суспільстві норм та правил. Пішохід біжить через шосе на червоне світло, п’яний парубок кричить та активно жестикулює на вулиці, підліток палить за рогом, продавець кричить і жбурляє між очі решту, юнаки вовтузяться та роздають стусани на спортивному майданчику.

Детальніше: «Методи корекції девіантної поведінки у дітей дошкільного віку» (консультація для батьків)

Будьте прикладом для дитини! Це перше і найголовніше правило. Якщо ви намагаєтеся привчити дитину до порядку, в першу чергу слідкуйте за порядком у своїх речах. ditina pribirae igrashkiМи не маємо права вимагати від дитини те, що самі не виконуємо.
Поясніть дитині, для чого потрібне прибирання.Часто діти самі навіть і не здогадуються, навіщо ми, дорослі, виконуємо певні дії.

Детальніше:ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ ДО ПОРЯДКУ (консультація для батьків)

Copyright © 2022 ОЗ "Шпанівський ліцей" Rights Reserved.