Версія для слабозорих

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Open menu

Меню

Open menu

Посилання

 

gerb12

header logo

ukc

 

НАШ QR-кодqrcode

Вхід на сайт

Для повноцінного і всебічного розвитку особистості дитині необхідно вміти спілкуватися з однолітками і з дорослими. Дитині легше навчитися спілкуванню, якщо відносини в сім'ї склалися довірливі і відкриті. Коли дитина навчиться спілкуванню з батьками, йому легше буде спілкуватися з оточуючими людьми.

Для формування вміння спілкування батькам необхідно прийняти свою дитину повністю, з усіма його слухняністю і примхами, і не забувати говорити йому про те, як ви його любите. З дитиною завжди потрібно говорити на рівних, тоді він буде прагнути до спілкування.

Детальніше:ВЧИМО ДІТЕЙ СПІЛКУВАТИСЬ (консультація для батьків)

Девіантна поведінка – термін, який не присутній у повсякденному вжитку, але явище, яке присутнє у повсякденному житті кожного. Девіантна поведінка – це поведінка, яка відхиляється від прийнятих у суспільстві норм та правил. Пішохід біжить через шосе на червоне світло, п’яний парубок кричить та активно жестикулює на вулиці, підліток палить за рогом, продавець кричить і жбурляє між очі решту, юнаки вовтузяться та роздають стусани на спортивному майданчику.

Детальніше: «Методи корекції девіантної поведінки у дітей дошкільного віку» (консультація для батьків)

Будьте прикладом для дитини! Це перше і найголовніше правило. Якщо ви намагаєтеся привчити дитину до порядку, в першу чергу слідкуйте за порядком у своїх речах. ditina pribirae igrashkiМи не маємо права вимагати від дитини те, що самі не виконуємо.
Поясніть дитині, для чого потрібне прибирання.Часто діти самі навіть і не здогадуються, навіщо ми, дорослі, виконуємо певні дії.

Детальніше:ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ ДО ПОРЯДКУ (консультація для батьків)

 

У 2020/2021 навчальному році особливу увагу слід звертати на педагогіку партнерства. Вона передбачає вміння забезпечити плідну співпрацю з дітьми на засадах взаємної довіри й поваги.фото 1
Партнерська взаємодія є потребою часу, особливо нині, коли зрештою прийшло усвідомлення, що поодинці складно досягти вагомих результатів.

Детальніше:Як розвивати партнерські стосунки між дітьми і  дорослими в умовах ЗДО

Copyright © 2021 ОЗ "Шпанівський ліцей" Rights Reserved.