Версія для слабозорих

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Open menu

Меню

Open menu

Посилання

 

gerb12

header logo

ukc

 

НАШ QR-кодqrcode

Вхід на сайт

IMG d701b1fdcf1fd4480b4a068eae38e3a3 V

Проведення cанітарно-просвітньої роботи  брата медичного в 4 та 11 класах з таких тем : "Профілактика ГРВІ та грипу та коронавірусу" , "Профілактика серцево-судинних захворювань", "Профілактика педикульозу та чесотки", "Профілактика гельмінтозів", "Профілактика туберкульозу"

Детальніше:Санітарно-просвітньої роботи  брата медичного

1234556

У міру того, як коронавірус шириться світом, науковці все більше дізнаються про його дивну й небезпечну поведінку. У багатьох хворих спостерігався кашель, зникало відчуття смаку і запаху, підвищувалася температура, тоді як в інших - хвороба ніяк себе не проявляла, і вони навіть не здогадувалися, що є носіями Covid-19.

Діарея та шлункові кольки можуть бути симптомами того, що дитина підхопила коронавірус, кажуть британські дослідники з Королівського університету у Белфасті.

Людина з такими симптомами має самоізолюватися і зробити тест на коронавірус.

Детальніше:COVID-19

1

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворювання може передаватися від людини до людини через дрібні краплі, які виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні.

Медичні експерти ВООЗ радять триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра, рекомендовано відійти від людини, що чхає або кашляє більше 10 хвилин, на відстань як мінімум двох метрів — на більш близькій дистанції існує ймовірність зараження вірусом повітряним шляхом.

Детальніше:Рекомендації, як захистити себе від зараження коронавірусу нового типу COVID-19.

ГРЗ

Різні простудні захворювання зустрічаються в нашому житті не так вже й рідко. Але якщо ми поглянемо в медичну карту, в графу - діагноз, то в рідкісних випадках ми знайдемо там конкретну назву хвороби.

Набагато частіше можна там побачити абревіатуру ГРЗ або ГРВІ. Ми всі давно вже до цього звикли і знаємо, що ці групи включають в себе простудні захворювання. Але мало хто знає, яка різниця між ГРЗ і ГРВІ, і чи можливо їх відрізнити один від одного за зовнішніми симптомами.

Детальніше:У чому різниця ГРЗ, ГРВІ та грипу: особливості та відмінності захворювань

магній

Проблема дефіциту магнію в дошкільників особливо актуальна в осінньо-зимовий період, коли підвищується ризик застудних захворювань. Адже саме цей макроелемент бере участь у виробленні антитіл і фагоцитів, які відповідають за імунітет, а також є протиалергійним та протизапальним чинником

Дефіцит  магнію у дітей до семи років

Значення магнію для організму дитини не можна недооцінюва­ти — цей хімічний елемент впливає на травлення, імунну сис­тему, формування кісток, процес утворення нових клітин, роботу м’язових тканин, нирок, серця, мозку, допомагає під час передачі нервових імпульсів.

Детальніше:Дефіцит магнію у дітей

герпес1

Герпес на губах є досить заразною хворобою, яка легко розповсюджується. З цієї причини більшість людей стикаються з ним ще в дитячому віці, а загальна зараженість населення планети вірусом простого герпесу (саме він викликає виразки на губах) перевищує 90%

Детальніше:Герпес

Copyright © 2021 ОЗ "Шпанівський ліцей" Rights Reserved.