Версія для слабозорих

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Open menu

Меню

Open menu

Посилання

 

gerb12

header logo

ukc

 

НАШ QR-кодqrcode

Вхід на сайт

1

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворювання може передаватися від людини до людини через дрібні краплі, які виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні.

Медичні експерти ВООЗ радять триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра, рекомендовано відійти від людини, що чхає або кашляє більше 10 хвилин, на відстань як мінімум двох метрів — на більш близькій дистанції існує ймовірність зараження вірусом повітряним шляхом.

Заходи індивідуального захисту, яких рекомендує дотримуватися ВООЗ

  • Регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або мийте їх з милом.Якщо на поверхні рук присутній вірус, то їх обробка таким засобом або миття з милом вб'є його.
  • Тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають.Це необхідно для того, щоби не вдихнути краплі, що виділяються з носа або рота іншої людини, яка може бути інфікована вірусом COVID-19.
  • Мінімізуйте контакт рук з очима, носом і ротом,оскільки своїми долонями ми торкаємося безлічі предметів, на які міг потрапити вірус. Таким чином, вірусні частинки при дотику до очей, носа або  рота можуть потрапити до організму.
  • Кашляючи або чхаючи, прикривайте рот або ніс згином ліктя (але не долонею) або серветкою, яку після використання варто відразу ж утилізувати.

 Відчувши нездужання або вас простуда - насморк, мокрий кашель, то ви не заражені коронавірусом пневмонії.
Коронавірус пневмонія, це сухий кашель без насмарку.

2

Коронавірусну  пневмонію в Китаї ще називають Ухань, не є термостійким, і вбивається при температурі 26° -27°.
Тому пийте часто гарячу воду, і по більше. Гаряча вода ефективна проти всіх вірусів.
 Ні в якому разі, не пити холодну воду.
    
  1. Коронавірус по розміру дуже великий, (діаметр ячейки 400 - 500 нм), тому люба респіраторна маска, в силі відфільтрувати вірус.
  Все таки, коли заражений чихає,  кашляє перед вами, вірус має силу польоту на 3 метри (10 фунтів), перш, як впаде на землю, але у воздусі літати не зможе. І на землі він помирає.
  2.   Коли вірус впаде на  поверхність металу, він проживе не менше 12 годин. Тому пам'ятайте, що якщо ви доторкнулися до металевої поверхні, то вимийте акуратно руки з милом. Якщо ви не маєте можливості мити руки, носіть із собою мокрі салфетки, щоб зразу витирати руки, використані  салфетки складайте в целофан, щоб не попав вірус до ваших речей в сумочці. .  
  3.  Коронавірус на одежі може бути активним від 6 до 12 годин.
Звичайний пральний порошок убиває вірус.
Для зимового одягу, який не має можливості прати часто, досить виставити на сонце, щоб вбити вірус.

3

Інформація, про симптоми Коронавірус.
 1. Спочатку він заражає горло, буде відчуття ангіни і сухості, що триватиме 3 - 4 дні.
 2. Тоді вірус з'єднується із носовою слиззю і скапує в трахеї, і тоді попадає в легені.
  Цей процес займе від 5 до 6 днів.
 3. При пневмонії повисится температура, і буде важко дихати.
Заложеність носа не буде звичайним. Ви будете відчувати, ніби тонете в водоймі.
  При всіх цих симптомах не виходите з хати,  а визивайте швидку допомогу, до хати. Хай лікарі їдуть до вас.
 4. Великий ризик зараження, в людних місцях, і торкання між людьми. Тому постійно треба мити руки з милом, чи поки прийдете до хати використовуєте мокрі салфетки.
 Вірус на ваших руках може жити 5 - 10 хвилин. Але за цих 5 - 10 хвилин ви робите багато привичних рухів (наприклад - потерти вухо, носа, обличчя, очі, поправити волосся). То ж остерігайтеся робити ці рухи, до тих пір, поки не помиєте руки.
 5. В добавку до частого миття рук, обов'язково полощіть горло БЕТАДИНОМ, або розчином бікарбонату (питтєва сода) з 3 - 4 каплі йоду. Щоб видалити, або зменшити мікроби, поки вони ще тільки в горлі ( перед тим, як вони вам скапають в трахеї, і попадуть в легені).

Рекомендації  Ради національної  безпеки і оборони  України

В РНБО, крім миття рук з милом не менше 20 секунд або із засобом для дезінфекції, а також вищевказаних рекомендацій ВООЗ та МОЗ, радять:

  • •Не вживати антибіотиків чи противірусних препаратів. Наразі немає наукового підтвердження, що противірусні засоби запобігають зараженню коронавірусом. Антибіотики взагалі не знищують віруси, а діють тільки проти бактерій;
  • •Мити поверхні, використовуючи засоби дезінфекції. Хімічні засоби дезінфекції, які можуть вбивати коронавірус: відбілювач, хлор, розчинники, 75% етанол, оцтова кислота і хлороформ.

Copyright © 2024 ОЗ "Шпанівський ліцей" Rights Reserved.